środa, 15 czerwca 2016

Ważne informacje dotyczące ostatnich dni nauki


EGZAMINY PRÓBNE I BADANIA WYNIKÓW
PONIEDZIAŁEK tj. 20 czerwca

kl. 2
godz. 7.45-8.45 - egzamin próbny z języka niemieckiego
godz. 8.55-9.40 - badanie wyników z historii

kl. 1 
godz. 8.55-9.40 - badanie wyników z historii

Dla wszystkich lekcje zaczynają się od 9.50- 3 lekcja 

WTOREK tj. 21 czerwca

kl. 2 

godz. 8.00 – 10.45 egzamin próby część matematyczno-przyrodnicza

kl. 1 i kl. 3  - zajęcia z wychowawcami (poza szkołą). 

Do 21 czerwca 2016r. (wtorek) – uczniowie mogą składać podania o egzamin poprawkowy lub klasyfikacyjny. Egzaminy klasyfikacyjne muszą być przeprowadzone do 24 czerwca 2016r.

22,23 czerwca 2016r. (środa, czwartek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( wszyscy nauczyciele obowiązkowo w pracy w godzinach od 8.00-12.00)

sobota, 7 maja 2016

Wręczenia nagród - podsumowanie konkursu

W piątek 6.05.2016r. na lekcjach wychowawczych został podsumowany konkurs
 ,,Najmądrzejszy uczeń i uczennica klas 1,2,3 ''.

Zwycięzcy otrzymali wejściówki do Multikina.


wtorek, 19 kwietnia 2016

Zdjęcia z konkursu







Wyniki z konkursu

W piątek 15.04. na lekcjach wychowawczych odbył się konkurs ,, NAJMĄDRZEJSZY UCZEŃ I UCZENNICA KLAS I,II,III " . Test składał się z pytań , które układali nauczyciele .

WYNIKI Z KONKURSU SZKOLNEGO
 ,,NAJMĄDRZEJSZY UCZEŃ
 I UCZENNICA KLAS I,II,III”

Uczestnicy :
Klasy 1  :
- Dawid Szkorupa                  
- PatrycjaMurek
- Dawid Sobuś                       
- Natalia Suwalska
- Tomasz Makowski             
- Gabriela Węcław

Klasy 2 :
- Wiktor Korczyk                
- Sandra Wróbel
- Piotr Wielopolski           
- Kamila Wakula
- Aleksander Lubecki       
-  Anna Szpyra
- Jakub Pietrzyk                 
- Wiktoria Czorny

Klasy 3 :
- Mikołaj Budny               
- Kamila Kuczyńska
- Michał Sieńczak            
- Justyna Wojsa
- Jan Puchała                  
- Kinga Czorny
- Michał Wieczorek       
- Aleksandra Mazur

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ODWAGI
Zwycięzcy konkursu:
KLASY 1 :
TOMASZ MAKOWSKI 
 GABRIELA WĘCŁAW

KLASY 2 :

ALEKSANDER LUBECKI
  ANNA SZPYRA

KLASY 3 :

JAN PUCHAŁA
I KAMILA KUCZYŃSKA

czwartek, 14 kwietnia 2016

Przypominam

Jutro test na najmądrzejszego ucznia i uczennicę klas  I , II , III
TEST ODBĘDZIE SIĘ NA LEKCJACH WYCHOWAWCZYCH . UCZESTNIKÓW ZAPRASZAM NA ŚWIETLICĘ 
Znalezione obrazy dla zapytania mózg gif

środa, 13 kwietnia 2016

Egzaminy - 3 klasy

Od poniedziałku do środy ( 18.04. - 20.04 ) uczniowie klas 3 będą pisać egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klas 1 i 2 mają wolne od zajęć edukacyjnych. Natomiast uczniowie klas 3 przychodzą na 8.30 . 
PRZYNOSZĄ TYLKO : 
- LEGITYMACJE 
- CZARNY DŁUGOPIS / PIÓRO Z TYSZEM 
- WODĘ 
- CHUSTECZKI 

Tydzień Umysłu

W naszej szkole od 11.04 - 15.04. odbywa się tydzień umysłu. Zachęcamy uczniów do odwiedzenia naszej szkolnej biblioteki , aby  przeczytać książkę. Mamy nadzieje , że poprzez ten tydzień uczniowie 3 klas dobrze przygotują się do egzaminu gimnazjalnego.
 Znalezione obrazy dla zapytania biblioteka clipart

wtorek, 1 marca 2016

KONKURS NA POCZTÓWKĘ

W Czechowicach - Dziedzicach zostanie przeprowadzony konkurs na pocztówkę z naszych okolic.
Prace można wykonać indywidualnie lub w grupie z 2 osób.
Praca - kolaż - zdj z całego roku
Więcej informacji u przewodniczącej lub wiceprzewodniczącej .

środa, 17 lutego 2016

Walentynki

Samorząd uczniowski przeprowadził po raz kolejny pocztę walentynkową. Walentynki zostały wręczone do adresów.

wtorek, 16 lutego 2016

Nasze gimnazjum na Forum Samorządowym


12 lutego nasz samorząd wybrał się do Urzędu miasta na 1Forum Samorządowe organizowane przez Gimnazjum nr1 w Czechowicach. Omawialiśmy sprawy szkół oraz konkursy. Następne forum poprowadzi nasze gimnazjum.

niedziela, 14 lutego 2016

Ferie zimowe

W naszym województwie ferie rozpoczynają się 15.02 i trwać będą do 28.02
samorząd życzy bezpiecznych i udanych ferii

poniedziałek, 25 stycznia 2016

czwartek, 21 stycznia 2016

Opinie

Jutro (22.01.16r.) Samorząd szkolny będzie przeprowadzał wywiady z uczniami na temat działań Samorządu Uczniowskiego. Prosimy o zaangażowanie w akcję.