piątek, 7 października 2016
piątek, 17 czerwca 2016
Wyniki głosowania
W piątek 17.06.2016r. zostało przeprowadzone głosowanie do nowego Samorządu Uczniowskiego
na rok szkolny 2016/2017. Startowały 2 kandydatki zatwierdzone przez dyrekcje.
- Martyna Jagiełka z kl. 2c
- Sandra Ziobro z kl. 2c
Głosowało 115 osób
SANDRA ZIOBRO- - - - - - - 85 głosów
MARTYNA JAGIEŁKA - - - 26 głosów
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została - Sandra Ziobro
Wiceprzewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została - Martyna Jagiełka
Życzy współpracy w nowym roku szkolnym 2016/2017.
na rok szkolny 2016/2017. Startowały 2 kandydatki zatwierdzone przez dyrekcje.
- Martyna Jagiełka z kl. 2c
- Sandra Ziobro z kl. 2c
Głosowało 115 osób
SANDRA ZIOBRO- - - - - - - 85 głosów
MARTYNA JAGIEŁKA - - - 26 głosów
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została - Sandra Ziobro
Wiceprzewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została - Martyna Jagiełka
Życzy współpracy w nowym roku szkolnym 2016/2017.
środa, 15 czerwca 2016
Ważne informacje dotyczące ostatnich dni nauki
EGZAMINY PRÓBNE I BADANIA WYNIKÓW
PONIEDZIAŁEK tj. 20 czerwca
kl. 2
godz. 7.45-8.45 - egzamin próbny z języka niemieckiego
godz. 8.55-9.40 - badanie wyników z historii
kl. 1
godz. 8.55-9.40 - badanie wyników z historii
Dla wszystkich lekcje zaczynają się od 9.50- 3 lekcja
WTOREK tj. 21 czerwca
kl. 2
godz. 8.00 – 10.45 egzamin próby część matematyczno-przyrodnicza
kl. 1 i kl. 3 - zajęcia z wychowawcami (poza szkołą).
Do 21 czerwca 2016r. (wtorek) – uczniowie mogą składać podania o egzamin poprawkowy lub klasyfikacyjny. Egzaminy klasyfikacyjne muszą być przeprowadzone do 24 czerwca 2016r.
22,23 czerwca 2016r. (środa, czwartek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( wszyscy nauczyciele obowiązkowo w pracy w godzinach od 8.00-12.00)
kl. 1 i kl. 3 - zajęcia z wychowawcami (poza szkołą).
Do 21 czerwca 2016r. (wtorek) – uczniowie mogą składać podania o egzamin poprawkowy lub klasyfikacyjny. Egzaminy klasyfikacyjne muszą być przeprowadzone do 24 czerwca 2016r.
22,23 czerwca 2016r. (środa, czwartek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( wszyscy nauczyciele obowiązkowo w pracy w godzinach od 8.00-12.00)
sobota, 7 maja 2016
Wręczenia nagród - podsumowanie konkursu
W piątek 6.05.2016r. na lekcjach wychowawczych został podsumowany konkurs
,,Najmądrzejszy uczeń i uczennica klas 1,2,3 ''.
Zwycięzcy otrzymali wejściówki do Multikina.
,,Najmądrzejszy uczeń i uczennica klas 1,2,3 ''.
Zwycięzcy otrzymali wejściówki do Multikina.
wtorek, 19 kwietnia 2016
Wyniki z konkursu
W piątek 15.04. na lekcjach wychowawczych odbył się konkurs ,, NAJMĄDRZEJSZY UCZEŃ I UCZENNICA KLAS I,II,III " . Test składał się z pytań , które układali nauczyciele .
Klasy 2 :
ALEKSANDER LUBECKI
WYNIKI Z KONKURSU
SZKOLNEGO
,,NAJMĄDRZEJSZY UCZEŃ
I UCZENNICA KLAS I,II,III”
Uczestnicy :
Klasy 1 :
- Dawid
Szkorupa
- PatrycjaMurek
- Dawid
Sobuś
- Natalia
Suwalska
- Tomasz Makowski
- Gabriela Węcław
Klasy 2 :
- Wiktor
Korczyk
- Sandra Wróbel
- Piotr
Wielopolski
- Kamila Wakula
- Aleksander
Lubecki
- Anna Szpyra
- Jakub
Pietrzyk
- Wiktoria Czorny
Klasy 3 :
- Mikołaj
Budny
- Kamila Kuczyńska
- Michał
Sieńczak
- Justyna Wojsa
- Jan
Puchała
- Kinga Czorny
- Michał
Wieczorek
- Aleksandra Mazur
GRATULUJEMY WSZYSTKIM
UCZESTNIKOM ODWAGI
Zwycięzcy konkursu:
KLASY 1 :
TOMASZ MAKOWSKI
GABRIELA WĘCŁAW
KLASY 2 :
ALEKSANDER LUBECKI
ANNA SZPYRA
KLASY 3 :
JAN PUCHAŁA
I KAMILA KUCZYŃSKA
czwartek, 14 kwietnia 2016
Przypominam
Jutro test na najmądrzejszego ucznia i uczennicę klas I , II , III
TEST ODBĘDZIE SIĘ NA LEKCJACH WYCHOWAWCZYCH . UCZESTNIKÓW ZAPRASZAM NA ŚWIETLICĘ
TEST ODBĘDZIE SIĘ NA LEKCJACH WYCHOWAWCZYCH . UCZESTNIKÓW ZAPRASZAM NA ŚWIETLICĘ
środa, 13 kwietnia 2016
Egzaminy - 3 klasy
Od poniedziałku do środy ( 18.04. - 20.04 ) uczniowie klas 3 będą pisać egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klas 1 i 2 mają wolne od zajęć edukacyjnych. Natomiast uczniowie klas 3 przychodzą na 8.30 .
PRZYNOSZĄ TYLKO :
- LEGITYMACJE
- CZARNY DŁUGOPIS / PIÓRO Z TYSZEM
- WODĘ
- CHUSTECZKI
PRZYNOSZĄ TYLKO :
- LEGITYMACJE
- CZARNY DŁUGOPIS / PIÓRO Z TYSZEM
- WODĘ
- CHUSTECZKI
Tydzień Umysłu
W naszej szkole od 11.04 - 15.04. odbywa się tydzień umysłu. Zachęcamy uczniów do odwiedzenia naszej szkolnej biblioteki , aby przeczytać książkę. Mamy nadzieje , że poprzez ten tydzień uczniowie 3 klas dobrze przygotują się do egzaminu gimnazjalnego.
wtorek, 1 marca 2016
KONKURS NA POCZTÓWKĘ
W Czechowicach - Dziedzicach zostanie przeprowadzony konkurs na pocztówkę z naszych okolic.
Prace można wykonać indywidualnie lub w grupie z 2 osób.
Praca - kolaż - zdj z całego roku
Więcej informacji u przewodniczącej lub wiceprzewodniczącej .
Prace można wykonać indywidualnie lub w grupie z 2 osób.
Praca - kolaż - zdj z całego roku
Więcej informacji u przewodniczącej lub wiceprzewodniczącej .
środa, 17 lutego 2016
Walentynki
Samorząd uczniowski przeprowadził po raz kolejny pocztę walentynkową. Walentynki zostały wręczone do adresów.
wtorek, 16 lutego 2016
Nasze gimnazjum na Forum Samorządowym
12 lutego nasz samorząd wybrał się do Urzędu miasta na 1Forum Samorządowe organizowane przez Gimnazjum nr1 w Czechowicach. Omawialiśmy sprawy szkół oraz konkursy. Następne forum poprowadzi nasze gimnazjum.
niedziela, 14 lutego 2016
Ferie zimowe
W naszym województwie ferie rozpoczynają się 15.02 i trwać będą do 28.02
samorząd życzy bezpiecznych i udanych ferii
samorząd życzy bezpiecznych i udanych ferii
Subskrybuj:
Posty (Atom)



