wtorek, 10 grudnia 2019
poniedziałek, 25 listopada 2019
Podziękowanie
Dziękujemy, że tak chętnie kupowaliście ciasto!
Zebraliśmy 232 zł
100 zł zostanie przekazane szkole w Republice Środkowej Afryki - Ngaoundaye, którą adoptowaliśmy w 2016 roku, jeszcze jako gimnazjum, a dziś kontynuujemy adopcję jako szkoła podstawowa.
132 zł wpłacimy na Górę Grosza.
132 zł wpłacimy na Górę Grosza.
piątek, 22 listopada 2019
GÓRA GROSZA
"Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza
jest największa na świecie"
Towarzystwo Nasz Dom już po raz XX ogłasza akcję
- zbiórkę monet.
Nasza szkoła przyłącza się do akcji i na przełomie listopada i grudnia
zbieramy monety.
Pomagajmy, to takie proste!
................................................................................................
czwartek, 21 listopada 2019
I Ty możesz zostać świętym Mikołajem ...
Przypominamy o akcji Szkolnego Koła Wolontariatu !!!
Koło zbiera długoterminowe artykuły spożywcze (herbata, makaron, kasza, ryż,
cukier, mąka, słodycze itp.) - do dnia
cukier, mąka, słodycze itp.) - do dnia
09 grudnia
Dołączcie się do akcji.
......................................................................................................................................................środa, 20 listopada 2019
Sprzedaż ciast
Zapraszamy na sprzedaż słodkości.
Sprzedaż ciast odbędzie się w środę - 20 listopada i w czwartek - 21 listopada podczas przerw.![]() |
| źródło: pixabay.com |
Każdy kawałek ciasta
w cenie 2 zł.
..........................................................................................................................
Rok szkolny 2019/2020
Witamy w nowym roku szkolnym 2019/2020.
Co nas czeka? Mnóstwo nauki, ale także różne imprezy, konkursy ......
piątek, 22 czerwca 2018
WAKACJE
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych, bezpiecznych i bogatych w ciekawe przygody wakacji.
czwartek, 14 czerwca 2018
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Dnia 13 czerwca 2018 r. odbyły
się w Szkole Podstawowej nr 8 im. Janusza Kusocińskiego wybory do Samorządu
Uczniowskiego.
W głosowaniu brały udział klasy 7
oraz 2 gimnazjum, łącznie 137 uczniów.
Kandydatami byli:
· Oliwia Hurynowicz klasa 7 a
· Wiktoria Kukla klasa 7 b
· Kacper Wójtowicz klasa 2 a
· Natan Sirak klasa 2b
W głosowaniu największą ilość
głosów zdobył Kacper Wójtowicz – 67 głosów.
Dalej Natan Sirak-40 głosów,
Oliwia Hurynowicz-20 głosów, Wiktoria Kukla-9 głosów.
Jeden głos był nieważny.
środa, 30 maja 2018
Liga Klas
Tegoroczne zmagania w ramach Ligi Klas dobiegły końca. Wszystkim klasom gratulujemy i dziękujemy za Waszą pracę. W tym roku szkolnym klasy zmagały się z takimi działaniami jak:
Dzień języków-szkolna gra terenowa
Gazetka w
klasie z okazji Święta Niepodległości
Przebranie
z okazji Mikołajek
Bożonarodzeniowy
wystrój klas
Dzień Bez
Internetu-plakat
Dzień na
zielono
Kartki
walentynkowe
Wielkanocny
wystrój klas
Konkurs
na wiersz dla Mamy
Uczniowie walczyli o tytuł KLASY ROKU, który przypadł klasie III A .
GRATULUJEMY!!!
wtorek, 29 maja 2018
3. Forum Samorządów Uczniowskich szkół podstawowych gminy Czechowice-Dziedzice.
23 maja br. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza odbyło się 3.Forum Samorządów Uczniowskich. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły podstawowe naszej gminy. Uczniowie podczas forum mieli okazję spotkać się z przedstawicielami gminy, zaprezentować działania SU swojej szkoły oraz wspólnie z innymi stworzyć projekt gry planszowej z elementami naszego miasta. Podczas forum wytypowano także gospodarza przyszłego spotkania- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Bronowie.
czwartek, 26 kwietnia 2018
Z wizytą w Urzędzie Miasta
Spotkanie zaczęło się o godzinie 16:30, odbyło się one w sali 305. Na początku myśleliśmy, że w spotkaniau będzie brał udział Pan Burmistrz Marian Błachut. Niestety. Po niewielkim opóźnieniu zostaliśmy zaproszeni do sali obrad. Była to duża sala wyposażona w wielki stół oraz dużą ilość krzeseł, na stole czekał na nas poczęstunek (został z poprzedniego spotkania :)). Gościem specjalnym spotkania był dyrektor MOSiR''u. Rozmawialiśmy o Radzie Młodzieżowej i jej funkcjonowaniu przez ostatnie lata. Kiedy rozpoczęliśmy rozmawiać o imprezach organizowanych przez Radę Młodzieży, głos zabierała jedna z nauczycielek. Nie spodobało się to prowadzącemu spotkanie. Nasza szkoła zaproponowała wspólne rolkowisko oraz otwarte amatorskie zawody piłki nożnej. Na tych propozycjach się nie skończyło, na odwrocie kartki wypisaliśmy wspólnymi siłami jeszcze kilka pomysłów m.in zniżki na basen dla młodzieży, którzy są stałymi klientami. Spotkanie przebiegło bardzo szybko. Panowie byli bardzo mili i i uważnie słuchali naszych propozycji.
środa, 7 marca 2018
GÓRA GROSZA-podsumowanie akcji
Osiemnasta edycja Góry Grosza już za nami. W tym roku szkolnym nasza społeczność uczniowska zebrała 86,82 zł co daje 6,82 kg monet. Przekazane pieniądze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin.
Dziękujemy , że przyłączyliście się do akcji!
piątek, 2 lutego 2018
Podsumowanie Ligii Klas-I semestr
W tym semestrze klasy wykonały 5 zadań w ramach tak zwanej Ligii Klas. Były to:
udział w grze szkolnej z okazji Dnia Języków Obcych
gazetka ścienna z okazji Święta Niepodległości
plakat "Dzień bez internetu"
przebranie klas z okazji Mikołajek
Bożonarodzeniowy wystrój klas
Oto punktacja:
7a- 10 pkt
7b- 9 pkt
7c- 9pkt
7d- 9pkt
7e- 11pkt
2a- 14pkt
2b- 14pkt
2s- 12pkt
3a- 15pkt
3b- 13pkt
3c- 11pkt
Subskrybuj:
Posty (Atom)












