W październiku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
Przewodniczącą SU została uczennica klasy 5 Lena Soszka, jej zastępcą uczennica klasy 4
Julia Siudak.
Gratulujemy !!!
W październiku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
Przewodniczącą SU została uczennica klasy 5 Lena Soszka, jej zastępcą uczennica klasy 4
Julia Siudak.
Gratulujemy !!!
![]() |
| źródło: pixabay.com |