Właśnie rozpoczeły się ferie, przez wielu wyczekiwany czas. Spędzacie je bezpiecznie, ale i bawcie się dobrze!
Miło spędzonych ferii
Życzy SU
Właśnie rozpoczeły się ferie, przez wielu wyczekiwany czas. Spędzacie je bezpiecznie, ale i bawcie się dobrze!
Miło spędzonych ferii
Życzy SU
Zapraszamy do wzięcia udziału w „Szlachetnej Paczce”. Zbiórka polega na złożeniu paczki dla wybranej przez siebie rodziny. Szczegóły znajdziecie na stronie szkoły.
Liczymy na wasze zaangażowanie
Samorząd Uczniowski
Jak co roku zorganizowano u nas w szkole apel z okazji 11 Listopada.
W tym roku w organizacje występu zaangażowały się klasy 2a i 5a wraz z wychowawczyniami oraz Panią Jolantą Krzanowską. Zaskoczyli nas swoim rozśpiewaniem, jak wiedzą na temat naszego święta narodowego.
11 Listopada samorząd wybrał się na coroczne złożenie kwiatów pod pomnikiem. Pojawiło się tam wiele szkół, burmistrz, vice przewodniczący Rady Miasta, a także reprezentacja Młodzieżowej Rady Miasta. Przed złożeniem orkiestra grała cudowne pieśni patriotyczne, po nich nastąpiły przemówienia. Po części pod pomnikiem odbył się poczet sztandarowy oraz msza z okazji święta
Pozdrawia SU
W październiku obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Z tej okazji mogliśmy na korytarzu zobaczyć 5a prowadzącą mały konkurs związany z dniem tematycznym. Aby wziąć w nim udział wystarczyło podejść do stolika na korytarzu, odpowiedzieć poprawnie na działanie i otrzymywało się nagrodę. Osobiście bardzo spodobał mi się ten pomysł, mam nadzieje że będzie wcielanych takich pomysłów więcej w życie (kto wie ;), jesteśmy otwarci na propozycje )
Pozdrawia SU
Po więcej zdjęć zapraszamy na stronę szkoły :D
Pozdrawia SU
DEN* - Dzień Edukacji Narodowej
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.W naszej szkole odbył się jarmark świąteczny. Mogliśmy znaleźć na nim od ciast po ozdoby. Dziękujemy za wszelka pomoc z nim związanym.
Pozdrawia
SU