Dzisiaj zakończenie szkoły… I pierwszy dzień WAKACJI
Spędźcie je bezpiecznie i milo
Samorząd Uczniowski
Dzisiaj zakończenie szkoły… I pierwszy dzień WAKACJI
Spędźcie je bezpiecznie i milo
Samorząd Uczniowski
Wiecie co dzisiaj jest?? Dzień dziecka!!!
Każdemu dziecku większemu czy dużemu
W ten wasz dzień niech zabawa sięga zenitu
Spędźcie ten czas po swojemu
Pamiętajcie bądźcie bezpieczni
I świętujcie ten dzień należycie
Samorząd Uczniowski
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tak dobrego przyjęcia akcji, za długie kolejki po schody, zaangażowanie rodziców i uczniów. Mamy nadzieje, że tak jak my polubiliście te dni.
Wyrazy wdzięczności
Samorząd Uczniowski
Samorząd Szkolny życzy wam w te święta, smacznej szynki i jajeczka w ten swiąteczny ranek a w koszyku samych niespodzianek. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha i mokrego poniedziałku!
Pozdrawia SU
Od tego tygodnia w naszej szkole będą organizowane „słodkie wtorki”. Będzie można zakupić na stoisku coś słodkiego wykonanego przez uczniów i rodziców.
Pozdrawia
SU
W walentynki życzymy wam radości i miłości by otaczała was każdego dnia. Dużo kontaktu z najbliższymi, zdrowia i spokoju.