Gratulacje dziewczyny!
Nasze reprezentantki zajęły 1 miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej!
Gratulacje dziewczyny!
Nasze reprezentantki zajęły 1 miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej!
Oczywiście! Oto propozycja podziękowania:
---
**Podziękowanie za udział w Andrzejkach**
Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy podczas tegorocznych Andrzejek. Wasza obecność sprawiła, że te godziny były pełne radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil.
Dziękujemy za zaangażowanie, dobre humory oraz wspólne chwile zabawy, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na kolejnych wydarzeniach!
Z wyrazami wdzięczności,
Samorząd Uczniowski
Wiecie, że w naszej szkole jest kółko turystyczne? Możecie się zapisać na przeróżne wycieczki, spędzić świetnie czas ze swoimi kolegami i koleżankami.
Przypominamy, że trwa zbiórka makulatury, korków i baterii! Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w akcji. Zebrane materiały można dostarczać do Pani woźnej.
Dziękujemy za pomoc!
SU
Wakacji dobiegają końca i trzeba wrócić do szkoły. Mam nadzieje że ten rok szkolny będzie jeszcze lepszy niż poprzedni!!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się 2 września:
Dla klas 2-8 godz. 9:00
Dla klas pierwszych godz. 10:30
Dzisiaj zakończenie szkoły… I pierwszy dzień WAKACJI
Spędźcie je bezpiecznie i milo
Samorząd Uczniowski
Wiecie co dzisiaj jest?? Dzień dziecka!!!
Każdemu dziecku większemu czy dużemu
W ten wasz dzień niech zabawa sięga zenitu
Spędźcie ten czas po swojemu
Pamiętajcie bądźcie bezpieczni
I świętujcie ten dzień należycie
Samorząd Uczniowski
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tak dobrego przyjęcia akcji, za długie kolejki po schody, zaangażowanie rodziców i uczniów. Mamy nadzieje, że tak jak my polubiliście te dni.
Wyrazy wdzięczności
Samorząd Uczniowski